BLOGERZY DLA NATALKI CZYLI OLKUSKIE SPOTKANIE BLOGERÓW


Cześć!
W przed ostatnią sobotę marca miałam okazję uczestniczyć w charytatywnym spotkaniu blogowym pt. "Blogerzy dla Natalki". Było to spotkanie blogerów beauty połączone z licytacjami charytatywnymi na rzecz Natalii Mączki. O Natalii możecie poczytać tutaj (KLIK).


Organizatorką spotkania była moja imienniczka z bloga Kerli (KLIK), której bardzo dziękuję za zaproszenie! W sumie w spotkaniu wzięło udział 10 blogerów. Kindze udało się zorganizować ponad 40 licytacji, z czego ja wygrałam skromne dwie - udało mi się zdobyć serum Liqpharm (które kiedyś miałam i bardzo lubię jego działanie) oraz ozdobne ramiączka marki Promess.

Spotkanie odbyło się w klimatycznej knajpce Guantanamera, gdzie miałam okazję zjeść przepyszne ravioli z serem ricotta i borowikami - niebo w gębie!W sumie udało nam się zdobyć blisko 2 400 zł na leczenie Natalki. Nie udałoby się zebrać tyle gdyby nie firmy, które przekazały rzeczy na licytację. 


Nasi sponsorzy: 
AA, Oilan Oceanic SAAnwenBellBielendaBi-EsEquilibraCostasy, Dreams, Elfa PharmEnklareFoods by AnnGrubą Nicią SzyteLaura mercier Baltic CompanyLiqpharmMedia RodzinaNanshyNapieknewlosy.plNeauty MineralsNutka - FitokosmetykiNowa KosmetykaOld OakOrientanaOriflameO2SkinPierre RenePromessSoChicThe ForestWine ConceptWo-odYsti CandleZielona Sowa 

Uczestnicy spotkania:
Kinga
Karolina
Ania
Michał
Beata
Kasia
Anna
Dorota
Natalia 
i ja :) 
Mieliście okazję uczestniczyć w charytatywnym spotkaniu blogerskim?Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz!
Jest to dla mnie niesamowita radość i motywacja do dalszego pisania :)
Staram się na bieżąco wchodzić na Wasze blogi i śledzić Waszą aktywność :)